Rocklina.cz - Výpis akcí zahraničních kapel vyjma slovenských Banner Glador

Výpis akcí zahraničních kapel vyjma slovenských

1  2  3  4  

Výpis akcí zahraničních kapel

TvrdostNázev akceNázev místaNázev lokaceDatum začátkuČas začátkuDatum konceČas konceVstupnéKapelŽánr
1The Amazons (gbr) Café V LesePraha 1020.10.2019 Ne19:0020.10.2019 Ne22:003001R
1Ronin (ita) KC KaštanPraha 620.10.2019 Ne20:0020.10.2019 Ne23:591601R
3Entombed (swe), Aborted (bel),... FuturumPraha 521.10.2019 Po19:0021.10.2019 Po23:595203M
1Los Suziox (col) Modrá VopicePraha 922.10.2019 Út18:0022.10.2019 Út23:591503P
1From Another Mother (hrv) CrossPraha 722.10.2019 Út20:0022.10.2019 Út23:5901R
3Rise Of The Northstar (fra) Nová ChmelnicePraha 322.10.2019 Út19:0022.10.2019 Út23:004901MC
2Absolva (gbr) Hells BellsPraha 522.10.2019 Út18:0022.10.2019 Út22:001001M
2Inter Arma (usa) 007 StrahovPraha 622.10.2019 Út19:0022.10.2019 Út23:592502M
2Big Business (usa) Kc Klubovna PovalečPraha 623.10.2019 St19:3023.10.2019 St22:001002RM
3Alaverdi (ltu) KC KaštanPraha 624.10.2019 Čt20:0024.10.2019 Čt23:591502C
2Cellar Darling (che) FuturumPraha 524.10.2019 Čt19:0024.10.2019 Čt23:595201M
1The Rasmus (fin) Lucerna - Velký sálPraha 124.10.2019 Čt19:0024.10.2019 Čt23:599901R
2Bruce Dickinson (gbr) O2 UniversumPraha 925.10.2019 Pá20:0025.10.2019 Pá23:599901M
1Chili Tomasson And The Cinema ... Kc Klubovna PovalečPraha 625.10.2019 Pá19:3025.10.2019 Pá22:001002R
2The Unity (deu) Nová ChmelnicePraha 325.10.2019 Pá20:0025.10.2019 Pá23:596501M
2Grey Skies Ahead (aus) Fatal ClubPraha 326.10.2019 So18:0026.10.2019 So23:591004RM
1Thurston Moore Group (usa) Lucerna - Music BarPraha 126.10.2019 So19:0026.10.2019 So23:595901R
3Dekonstrukt (deu), Krake (deu) Balada BarPraha 627.10.2019 Ne19:0027.10.2019 Ne22:00803PC
2One Way System (gbr) 007 StrahovPraha 627.10.2019 Ne19:0027.10.2019 Ne23:594001P
3Victims (swe) 007 StrahovPraha 628.10.2019 Po19:0028.10.2019 Po23:593501PC
3The Exploited (gbr) Storm ClubPraha 329.10.2019 Út19:0029.10.2019 Út23:597501PC
1The Enthused (ita), Sereš (svn) Balada BarPraha 631.10.2019 Čt19:0031.10.2019 Čt22:001003P
2Volbeat (dnk) O2 UniversumPraha 931.10.2019 Čt18:3031.10.2019 Čt23:5912903M
2Kissin’ Dynamite (deu) Nová ChmelnicePraha 301.11.2019 Pá19:0001.11.2019 Pá23:596501M
1Electric Six (usa) Rock CaféPraha 102.11.2019 So20:0002.11.2019 So23:593801R
2Ravdina (rus), Morphide (dnk) 007 StrahovPraha 604.11.2019 Po19:0004.11.2019 Po23:591503M
3Destroyer 666 (aus) FuturumPraha 504.11.2019 Po19:0004.11.2019 Po23:595204M
3Freakings (che) Modrá VopicePraha 905.11.2019 Út19:0005.11.2019 Út23:591002M
1Sonic Death (rus) 007 StrahovPraha 605.11.2019 Út19:0005.11.2019 Út23:592502R
2Haunt (usa), Screamer (swe) 007 StrahovPraha 606.11.2019 St19:0006.11.2019 St23:593503M
TOPlist