Rocklina.cz - Výpis akcí zahraničních kapel včetně slovenských Banner Glador

Výpis akcí zahraničních kapel včetně slovenských

1  2  3  

Výpis akcí zahraničních kapel

TvrdostNázev akceNázev místaNázev lokaceDatum začátkuČas začátkuDatum konceČas konceVstupnéKapelŽánr
1Mr. Loco - Křest Cd Rock CaféPraha 107.12.2019 So20:3007.12.2019 So23:59221R
2Cult Of Luna (swe) Palác AkropolisPraha 307.12.2019 So18:0007.12.2019 So23:595902RC
1Yu Grupa (srb) FuturumPraha 507.12.2019 So20:0007.12.2019 So23:594901R
2Skindred (gbr) Lucerna - Music BarPraha 108.12.2019 Ne20:0008.12.2019 Ne23:594682RM
1Ben Poole (gbr) Club KinoČernošice08.12.2019 Ne20:0008.12.2019 Ne23:591801R
2Gwar (usa), Voivod (can) Meet FactoryPraha 509.12.2019 Po18:3009.12.2019 Po23:594902M
1Die Krupps (deu) FuturumPraha 510.12.2019 Út21:0010.12.2019 Út23:596501R
2Booze & Glory (gbr) FuturumPraha 511.12.2019 St20:0011.12.2019 St23:594201P
2Vitriol, Halwa Balada BarPraha 613.12.2019 Pá19:3013.12.2019 Pá22:301002RM
2Myšlenku Nevyklidíš Fatal ClubPraha 314.12.2019 So16:0014.12.2019 So23:591507P
3Northlane (aus) Palác AkropolisPraha 314.12.2019 So18:0014.12.2019 So23:594903MC
3Municipal Waste (usa), Toxic H... Meet FactoryPraha 514.12.2019 So18:3014.12.2019 So23:595904M
1Why Not Loser (ita), Motion Si... CrossPraha 715.12.2019 Ne20:0015.12.2019 Ne23:5903P
3Archspire (can) Nová ChmelnicePraha 317.12.2019 Út18:3017.12.2019 Út23:595204M
1Živé Kvety (svk) KC KaštanPraha 620.12.2019 Pá20:0020.12.2019 Pá23:592201R
3Spectral Voice (usa) UnderdogsPraha 520.12.2019 Pá19:0020.12.2019 Pá23:594201M
3Stray From The Path (usa) Meet FactoryPraha 521.12.2019 So18:0021.12.2019 So23:596501MC
2Los Fastidios (ita) Rock CaféPraha 128.12.2019 So20:3028.12.2019 So23:593302P
1Turbomongo (deu) 007 StrahovPraha 631.12.2019 Út19:0031.12.2019 Út23:592502RP
1The Brains (can) 007 StrahovPraha 613.01.2020 Po19:0013.01.2020 Po23:593002R
3Batushka (pol) FuturumPraha 519.01.2020 Ne19:0019.01.2020 Ne23:595501M
2Vinnie Moore (usa) Nová ChmelnicePraha 322.01.2020 St19:0022.01.2020 St23:006501M
3Bastard Grave (swe) 007 StrahovPraha 624.01.2020 Pá19:0024.01.2020 Pá23:591002M
2Sabaton (swe) O2 ArénaPraha 926.01.2020 Ne19:0026.01.2020 Ne23:597903M
1The Hu (mng) Lucerna - Music BarPraha 127.01.2020 Po21:0027.01.2020 Po23:595901R
325 Years Darkest Hour FuturumPraha 528.01.2020 Út18:3028.01.2020 Út23:595204M
3Imminence (swe) Storm ClubPraha 301.02.2020 So19:0001.02.2020 So23:594001C
2Equilibrium (deu) Nová ChmelnicePraha 302.02.2020 Ne19:0002.02.2020 Ne23:596503M
2Marko Hietala (fin) RoxyPraha 109.02.2020 Ne20:0009.02.2020 Ne23:596901M
3Napalm Death(gbr) RoxyPraha 112.02.2020 St16:3012.02.2020 St23:596905M
TOPlist