Rocklina.cz - Výpis hlášených akcí pro celou ČR Banner Glador

Výpis hlášených akcí pro celou ČR

1  2  3  4  

Výpis hlášených akcí pro celou ČR

Tvr.Název akceMístoLokaceDatum začátkuČas začátkuDatum konceČas konceVstupnéKapelŽánr
2Czech System Of A Down Tribute Bounty Rock CafeOlomouc29.09.2018 So20:0029.09.2018 So23:591001M
1The Rasmus (fin) Sono CentrumBrno-město02.10.2018 Út19:0002.10.2018 Út23:591501R
1Mandrage Tour 2018 Part 2 SokolovnaBoskovice05.10.2018 Pá19:3005.10.2018 Pá23:593951R
3Insania Mersey ClubBrno-město05.10.2018 Pá20:0005.10.2018 Pá23:592401C
1Chris Norman (gbr) Drfg ArenaBrno-město06.10.2018 So20:0006.10.2018 So23:595901R
1Bonfire (deu) Masters Of Rock CaféZlín11.10.2018 Čt20:0011.10.2018 Čt23:596501R
1Iron Maiden Tribute Band - Blo... Bounty Rock CafeOlomouc11.10.2018 Čt20:0011.10.2018 Čt23:592501R
1Mandrage Tour 2018 Part 2 Mks DomažliceDomažlice12.10.2018 Pá19:3012.10.2018 Pá23:593951R
1Horkýže Slíže (svk) Masters Of Rock CaféZlín12.10.2018 Pá20:0012.10.2018 Pá23:593201P
3Arakain Apage Satanas Tour 2018 Kofola Music KlubKrnov12.10.2018 Pá20:0012.10.2018 Pá23:594151M
1The Adicts (gbr) Brickhouse DovOstrava12.10.2018 Pá19:0012.10.2018 Pá23:595191P
1Mandrage Tour 2018 Part 2 SokolovnaSušice13.10.2018 So20:0013.10.2018 So23:593951R
1Bonfire (deu) Masters Of Rock CaféZlín14.10.2018 Ne20:0014.10.2018 Ne23:596501R
3Vader (pol), Entombed A. D. (swe) Klub MírUherské Hradiště16.10.2018 Út19:0016.10.2018 Út23:595752M
3Vader (pol), Entombed A. D. (swe) Divadlo Pod LampouPlzeň-město17.10.2018 St19:0017.10.2018 St23:595752M
1Mandrage Tour 2018 Part 2 Uffo TrutnovTrutnov18.10.2018 Čt19:3018.10.2018 Čt23:593951R
2Primal Fear (deu) Masters Of Rock CaféZlín19.10.2018 Pá20:0019.10.2018 Pá23:596501M
1Zoči Voči (svk) RadostBrno-město19.10.2018 Pá20:0019.10.2018 Pá23:591501P
1Mandrage Tour 2018 Part 2 Kulturní Dům CrystalČeská Lípa19.10.2018 Pá19:3019.10.2018 Pá23:593951R
1Hudba Praha Mersey ClubBrno-město19.10.2018 Pá19:0019.10.2018 Pá23:593501R
1Alkehol & Walda Gang Tour 2018 kulturní Dům KlobučanValašské Klobouky19.10.2018 Pá19:3019.10.2018 Pá23:593602R
2Desmod (svk) Kd ŠeříkováPlzeň-město19.10.2018 Pá20:0019.10.2018 Pá23:593902R
2Axel Rudy Pell (deu) - Knights... Masters Of Rock CaféZlín20.10.2018 So20:0020.10.2018 So23:597501M
1N. V. Ú., Záviš Žlutý PesPardubice20.10.2018 So20:0020.10.2018 So23:591902RP
1Pražský Výběr Kz OrfeumKadaň20.10.2018 So20:0020.10.2018 So23:594101R
1Plexis, Zvlášňý Škola Kd ŠeříkováPlzeň-město20.10.2018 So20:0020.10.2018 So23:592902P
3Kataklysm (can), Hypocrisy (swe) Masters Of Rock CaféZlín21.10.2018 Ne20:0021.10.2018 Ne23:597503M
2Uriah Heep (gbr) Kc SemilassoBrno-město24.10.2018 St20:0024.10.2018 St23:598901R
1Slade (gbr) Sono CentrumBrno-město25.10.2018 Čt19:3025.10.2018 Čt23:597902R
1Mandrage Tour 2018 Part 2 Kulturní Dům OstrovHavlíčkův Brod26.10.2018 Pá19:3026.10.2018 Pá23:593951R
TOPlist