Glador



Banner Rocklina.cz

Banner klubu Exit Chmelnice

Banner MetalGate.cz

Banner Metal4U.cz

Banner ModraVopice.eu

Banner FobiaZine.net

TOPlist
SILVESTER METAL NIGHT VOL. 7

Programy pražských klubů

Obarvení:

1  2  

Seznam klubů s aktuálními akcemi
Název místaNázev lokaceWeb
007 Strahov Praha 6www.klub007strahov.cz
Balada Bar Praha 6www.facebook.com/Balada-Bar-466998187052492
Balbínova poetická hospůdka Praha 2www.balbinka.cz
Café na půl cesty Praha 4www.greendoors.cz/cafe_na_pul_cesty/o_kavarne
Café V Lese Praha 10www.cafevlese.cz
Cross Praha 7www.crossclub.cz
Divadlo Karlín Praha 8www.hdk.cz
Fatal Club Praha 3www.fatalclub.cz
Forum Karlín Praha 8www.forumkarlin.cz
Freemasonic Club Praha 1www.freemasonic-pub.cz
Futurum Praha 5futurum.musicbar.cz
Chapeau Rouge Praha 1www.chapeaurouge.cz
Incheba Aréna Praha 7www.incheba.cz
Kain Praha 3www.kain.cz
KC Kaštan Praha 6www.kastan.cz
Kc Klubovna Povaleč Praha 6www.klubovna.povalec.cz
Klamovka - Restaurace Praha 5www.zahradnirestaurace.cz
Klub Joe Praha 1www.klubjoe.cz
Lucerna - Music Bar Praha 1www.musicbar.cz
Lucerna - Velký sál Praha 1www.lucpra.com
Malostranská Beseda Praha 1www.malostranska-beseda.cz
Mandragora Praha 2www.mandragora-praha.cz
Meet Factory Praha 5www.meetfactory.cz
Modrá Vopice Praha 9www.modravopice.eu
Na Slamníku Praha 6www.koncertynaslamniku.wz.cz
Nová Chmelnice Praha 3www.novachmelnice.cz
O2 Aréna Praha 9www.o2arena.cz
O2 Universum Praha 9www.o2universum.cz
Palác Akropolis Praha 3www.palacakropolis.cz
Rock Café Praha 1www.rockcafe.cz

Obarvení:

Uživatel: Anonym  Přihlásit