Glador



Banner Rocklina.cz

Banner klubu Exit Chmelnice

Banner MetalGate.cz

Banner Metal4U.cz

Banner ModraVopice.eu

Banner FobiaZine.net

TOPlist
Logo Rocklina.cz

Programy pražských klubů

Obarvení:

1  2  

Seznam klubů s aktuálními akcemi
Název místaNázev lokaceWeb
007 Strahov Praha 6www.klub007strahov.cz
Balada Bar Praha 6www.facebook.com/Balada-Bar-466998187052492
Balbínova poetická hospůdka Praha 2www.balbinka.cz
Blues Sklep Praha 1www.bluessklep.cz
Café na půl cesty Praha 4www.greendoors.cz/cafe_na_pul_cesty/o_kavarne
Cross Praha 7www.crossclub.cz
Divadlo Archa Praha 1www.archatheatre.cz
Divadlo Karlín Praha 8www.hdk.cz
Eden Aréna Praha 10www.edenarena.cz
Fatal Club Praha 3www.fatalclub.cz
Forum Karlín Praha 8www.forumkarlin.cz
Freemasonic Club Praha 1www.freemasonic-pub.cz
Futurum Praha 5futurum.musicbar.cz
Hard Rock Cafe Praha 1www.hardrock.com/prague
Hospoda Brouk Praha 5-
Chapeau Rouge Praha 1www.chapeaurouge.cz
Kain Praha 3www.kain.cz
KC Kaštan Praha 6www.kastan.cz
Kc Klubovna Povaleč Praha 6www.klubovna.povalec.cz
Klamovka - Restaurace Praha 5www.zahradnirestaurace.cz
Klub Joe Praha 1www.klubjoe.cz
Kongresové centrum Praha 4www.kcp.cz
La Fabrika Praha 7www.lafabrika.cz
Letiště Letňany Praha 19www.letnany-airport.cz
Lucerna - Music Bar Praha 1www.musicbar.cz
Lucerna - Velký sál Praha 1www.lucpra.com
Malostranská Beseda Praha 1www.malostranska-beseda.cz
Mandragora Praha 2www.mandragora-praha.cz
Meet Factory Praha 5www.meetfactory.cz
Modrá Vopice Praha 9www.modravopice.eu

Obarvení:

Uživatel: Anonym  Přihlásit